| Abdurrahmanlı Köyü | Hayır | %9,1 | %90,9 | %104,8 | 21 |
| Akçakolay Mahallesi | Evet | %70,0 | %30,0 | %87,2 | 94 |
| Akdoğmuş Köyü | Evet | %82,7 | %17,3 | %81,5 | 65 |
| Altıparmak Köyü | Evet | %69,6 | %30,4 | %86,8 | 53 |
| Bağdatlı Köyü | Evet | %96,2 | %3,8 | %113,0 | 23 |
| Baydarlı-Gökcesüleymanlı Mahallesi | Evet | %95,8 | %4,2 | %52,2 | 46 |
| Baydarlı-Gündoğdu Mahallesi | Evet | %89,6 | %10,4 | %59,4 | 133 |
| Baydarlı-Medrese Mahallesi | Evet | %98,5 | %1,5 | %93,2 | 295 |
| Baydarlı-Merkez Mahallesi | Evet | %94,4 | %5,6 | %72,7 | 618 |
| Baydarlı-Yükseliş Mahallesi | Evet | %94,5 | %5,5 | %73,7 | 297 |
| Bayırbaşı Köyü | Evet | %91,7 | %8,3 | %80,0 | 15 |
| Bereketli-Çakraz Mahallesi | Evet | %93,8 | %6,3 | %69,0 | 261 |
| Bereketli-Eskituraç Mahallesi | Evet | %92,0 | %8,0 | %69,7 | 307 |
| Bereketli-Hebüllü Mahallesi | Evet | %96,2 | %3,8 | %67,6 | 275 |
| Bereketli-Kayalık Mahallesi | Evet | %79,1 | %20,9 | %51,4 | 331 |
| Bereketli-Orta Mahallesi | Evet | %65,7 | %34,3 | %57,7 | 433 |
| Bereketli-Yeni Mahallesi | Evet | %79,2 | %20,8 | %42,2 | 516 |
| Beşdere Köyü | Hayır | %2,6 | %97,4 | %90,5 | 42 |
| Bostankolu Köyü | Hayır | %40,4 | %59,6 | %82,1 | 67 |
| Bozçalı-Gerdengeç Mahallesi | Evet | %85,0 | %15,0 | %50,8 | 120 |
| Bozçalı-Hacı Abidin Mahallesi | Evet | %83,3 | %16,7 | %69,5 | 321 |
| Bozçalı-Işıklar Mahallesi | Evet | %94,8 | %5,2 | %72,7 | 242 |
| Bozçalı-Nizam Mahallesi | Evet | %93,5 | %6,5 | %88,5 | 512 |
| Bozçalı-Orta Mahallesi | Evet | %87,6 | %12,4 | %80,7 | 425 |
| Bozçalı-Zafer Mahallesi | Evet | %87,7 | %12,3 | %87,0 | 253 |
| Büşürüm Köyü | Hayır | %2,6 | %97,4 | %67,5 | 468 |
| Cimitekke-Alpler Mahallesi | Evet | %65,5 | %34,5 | %71,4 | 161 |
| Cimitekke-Cimisadi Mahallesi | Evet | %82,3 | %17,7 | %42,1 | 235 |
| Cimitekke-Çamlık Mahallesi | Evet | %77,3 | %22,7 | %97,4 | 78 |
| Cimitekke-Erenler Mahallesi | Evet | %78,5 | %21,5 | %53,0 | 287 |
| Cimitekke-Halaçlı Mahallesi | Evet | %70,2 | %29,8 | %56,8 | 234 |
| Cimitekke-Kavaklıdere Mahallesi | Evet | %89,1 | %10,9 | %45,6 | 263 |
| Cimitekke-Keteniği Mahallesi | Evet | %91,7 | %8,3 | %67,8 | 332 |
| Çakırlı Köyü | Evet | %97,1 | %2,9 | %63,0 | 54 |
| Çakmak Köyü | Evet | %95,0 | %5,0 | %86,2 | 94 |
| Çambalı Köyü | Evet | %86,2 | %13,8 | %78,6 | 84 |
| Çamlıca Mahallesi | Evet | %64,2 | %35,8 | %83,7 | 736 |
| Çamlıkaya Köyü | Evet | %87,1 | %12,9 | %87,4 | 199 |
| Çatköy | Hayır | %2,2 | %97,8 | %90,2 | 51 |
| Çavuşbeyli Köyü | Evet | %80,6 | %19,4 | %86,5 | 37 |
| Çayırpınar Köyü | Hayır | %6,4 | %93,6 | %90,1 | 191 |
| Çermik Mahallesi | Evet | %77,1 | %22,9 | %84,8 | 1.444 |
| Çevrecik Köyü | Hayır | %3,6 | %96,4 | %92,6 | 297 |
| Çınarcık Köyü | Evet | %94,0 | %6,0 | %72,9 | 70 |
| Dalpınar Köyü | Evet | %95,7 | %4,3 | %69,4 | 36 |
| Danişment Köyü | Evet | %96,0 | %4,0 | %73,0 | 37 |
| Darıdere Köyü | Evet | %90,5 | %9,5 | %90,8 | 163 |
| Demircili Köyü | Evet | %88,5 | %11,5 | %31,2 | 340 |
| Doğantepe Köyü | Evet | %89,1 | %10,9 | %80,7 | 57 |
| Dolay Köyü | Hayır | %6,3 | %93,8 | %72,0 | 25 |
| Döllük Köyü | Hayır | %18,0 | %82,0 | %100,0 | 50 |
| Dutdibi Köyü | Evet | %85,2 | %14,8 | %92,4 | 66 |
| Elmacık Köyü | Evet | %89,1 | %10,9 | %77,7 | 229 |
| Emirşeyhyakup Mahallesi | Evet | %50,7 | %49,3 | %81,5 | 184 |
| Esenköy | Hayır | %6,0 | %94,0 | %92,9 | 56 |
| Eymir Köyü | Evet | %82,8 | %17,2 | %53,6 | 56 |
| Eyüp Köyü | Evet | %98,6 | %1,4 | %84,1 | 82 |
| Gökköy | Hayır | %1,8 | %98,2 | %93,4 | 61 |
| Gölburnu Köyü | Evet | %100,0 | %0,0 | %65,2 | 23 |
| Göllüköy | Evet | %78,7 | %21,3 | %79,0 | 62 |
| Gurbetli Köyü | Evet | %91,7 | %8,3 | %66,7 | 18 |
| Gülkonak Köyü | Evet | %73,3 | %26,7 | %80,4 | 56 |
| Güllüce Köyü | Hayır | %13,7 | %86,3 | %85,5 | 62 |
| Güneygölcük Köyü | Evet | %85,0 | %15,0 | %123,5 | 34 |
| Güvenlik Köyü | Evet | %91,1 | %8,9 | %90,5 | 126 |
| Güzeldere Köyü | Evet | %97,0 | %3,0 | %95,8 | 71 |
| Hasanşeyh-Gündoğan Mahallesi | Evet | %91,2 | %8,8 | %73,2 | 157 |
| Hasanşeyh-Gürpınar Mahallesi | Evet | %96,7 | %3,3 | %90,1 | 233 |
| Hasanşeyh-Hasangazi Mahallesi | Evet | %82,2 | %17,8 | %69,8 | 338 |
| Hasanşeyh-Keçiköy Mahallesi | Evet | %86,5 | %13,5 | %44,4 | 205 |
| Hasanşeyh-Şeyhlioğlu Mahallesi | Evet | %79,4 | %20,6 | %82,6 | 311 |
| Hasanşeyh-Tahirbey Mahallesi | Evet | %82,6 | %17,4 | %89,9 | 337 |
| Hasanşeyh-Uluköy Mahallesi | Evet | %75,0 | %25,0 | %56,9 | 109 |
| İbrahimşeyh Köyü | Evet | %98,9 | %1,1 | %83,9 | 112 |
| İslamlı Köyü | Hayır | %34,4 | %65,6 | %68,0 | 50 |
| İsmailiye Köyü | Evet | %99,2 | %0,8 | %93,9 | 278 |
| Kabalı Köyü | Evet | %73,3 | %26,7 | %56,8 | 81 |
| Kapaklı Köyü | Evet | %71,7 | %28,3 | %83,6 | 55 |
| Karacaağaç Köyü | Evet | %93,8 | %6,3 | %96,1 | 51 |
| Karataş Köyü | Evet | %100,0 | %0,0 | %86,1 | 79 |
| Karlıyayla Köyü | Evet | %81,3 | %18,8 | %93,6 | 156 |
| Karşıkent Köyü | Hayır | %2,1 | %97,9 | %94,8 | 153 |
| Kaşpınar Köyü | Evet | %86,4 | %13,6 | %48,9 | 45 |
| Kayalık Mahallesi | Hayır | %46,4 | %53,6 | %86,5 | 1.137 |
| Kızılcaören Köyü | Evet | %73,2 | %26,8 | %70,9 | 278 |
| Konakköy | Evet | %68,8 | %31,3 | %84,2 | 19 |
| Köklü Köyü | Evet | %82,4 | %17,6 | %85,0 | 80 |
| Kurtuluş Mahallesi | Evet | %59,5 | %40,5 | %83,4 | 1.834 |
| Kuyucak Köyü | Evet | %59,7 | %40,3 | %73,0 | 100 |
| Kuzbağı Köyü | Evet | %64,9 | %35,1 | %57,3 | 178 |
| Kuzgölcük Köyü | Evet | %100,0 | %0,0 | %95,8 | 24 |
| Muratkaya Köyü | Evet | %84,8 | %15,2 | %93,1 | 72 |
| Nebişeyh Köyü | Evet | %82,8 | %17,2 | %75,8 | 231 |
| Osmaniye Mahallesi | Evet | %61,5 | %38,5 | %83,8 | 1.391 |
| Özen Köyü | Hayır | %12,0 | %88,0 | %104,2 | 24 |
| Özlüce Köyü | Evet | %87,0 | %13,0 | %66,7 | 39 |
| Saraykışla Köyü | Hayır | %5,2 | %94,8 | %76,8 | 177 |
| Sarıyayla Köyü | Evet | %89,8 | %10,2 | %70,4 | 71 |
| Sazak Köyü | Hayır | %1,4 | %98,6 | %98,6 | 215 |
| Soğukpınar Köyü | Hayır | %5,0 | %95,0 | %87,4 | 277 |
| Taşlıca Köyü | Evet | %84,2 | %15,8 | %89,1 | 340 |
| Toklar Köyü | Hayır | %20,3 | %79,7 | %97,2 | 72 |
| Tozanlıfındıcak Köyü | Evet | %68,5 | %31,5 | %82,1 | 112 |
| Uğurlu Köyü | Evet | %96,3 | %3,7 | %92,3 | 91 |
| Umurca Köyü | Evet | %95,5 | %4,5 | %91,8 | 196 |
| Yağsiyan Köyü | Evet | %72,5 | %27,5 | %70,8 | 72 |
| Yenituraç Köyü | Evet | %89,5 | %10,5 | %100,0 | 19 |
| Yeşilyurt Köyü | Hayır | %6,3 | %93,7 | %98,0 | 98 |
| Yoğunpelit Köyü | Evet | %97,3 | %2,7 | %90,5 | 42 |
| Yolüstü Köyü | Evet | %96,6 | %3,4 | %82,7 | 323 |
| Yuvacık Köyü | Hayır | %37,5 | %62,5 | %89,3 | 56 |