| Akdere-Atatürk Mahallesi | Hayır | %62,0 | %38,0 | %83,7 | 588 |
| Akdere-Cumhuriyet Mahallesi | Hayır | %61,0 | %39,0 | %89,1 | 579 |
| Arkum-Altınkum Mahallesi | Hayır | %71,5 | %28,5 | %85,4 | 843 |
| Arkum-Arkarası Mahallesi | Hayır | %66,2 | %33,8 | %80,3 | 773 |
| Atakent-Çankaya Mahallesi | Hayır | %72,5 | %27,5 | %78,8 | 1.103 |
| Atakent-Gazi Mahallesi | Hayır | %74,2 | %25,8 | %85,9 | 384 |
| Atakent-Kapızlı Mahallesi | Hayır | %79,6 | %20,4 | %88,4 | 813 |
| Atakent-Sazbaşı Mahallesi | Hayır | %75,2 | %24,8 | %80,3 | 1.201 |
| Atakent-Susanoğlu Mahallesi | Hayır | %75,7 | %24,3 | %76,9 | 1.076 |
| Atayurt-Dogancı Mahallesi | Hayır | %70,1 | %29,9 | %87,2 | 1.004 |
| Atayurt-Esenbel Mahallesi | Hayır | %70,4 | %29,6 | %90,9 | 825 |
| Atayurt-Gaziçiftliği Mahallesi | Hayır | %63,5 | %36,5 | %85,2 | 1.204 |
| Atayurt-Karadedeli Mahallesi | Evet | %38,7 | %61,3 | %85,5 | 990 |
| Atayurt-Olukbaşı Mahallesi | Hayır | %69,0 | %31,0 | %84,9 | 1.040 |
| Atik Mahallesi | Hayır | %65,8 | %34,2 | %84,4 | 2.407 |
| Ayaştürkmenli Köyü | Hayır | %52,4 | %47,6 | %80,8 | 26 |
| Bahçe Köyü | Hayır | %80,6 | %19,4 | %96,5 | 171 |
| Bahçederesi Köyü | Hayır | %53,8 | %46,2 | %92,4 | 105 |
| Balandız Köyü | Evet | %46,3 | %53,7 | %94,7 | 132 |
| Bayındır Köyü | Hayır | %68,8 | %31,3 | %95,2 | 104 |
| Bolacalıkoyuncu Köyü | Hayır | %63,1 | %36,9 | %87,2 | 641 |
| Bucaklı Mahallesi | Hayır | %79,7 | %20,3 | %90,2 | 1.288 |
| Burunucu Köyü | Hayır | %65,9 | %34,1 | %86,6 | 613 |
| Bükdeğirmeni Köyü | Hayır | %66,5 | %33,5 | %86,3 | 255 |
| Camiikebir Mahallesi | Hayır | %75,5 | %24,5 | %87,4 | 912 |
| Canbazlı Köyü | Evet | %43,0 | %57,0 | %92,9 | 533 |
| Cılbayır Köyü | Hayır | %67,9 | %32,1 | %84,5 | 97 |
| Çadırlı Köyü | Hayır | %57,7 | %42,3 | %94,8 | 213 |
| Çaltıbozkır Köyü | Hayır | %79,3 | %20,7 | %86,8 | 759 |
| Çamlıbel Köyü | Hayır | %54,9 | %45,1 | %66,4 | 107 |
| Çamlıca Köyü | Evet | %36,0 | %64,0 | %92,1 | 126 |
| Çatak Köyü | Hayır | %80,7 | %19,3 | %89,1 | 340 |
| Çeltikçi Köyü | Hayır | %76,5 | %23,5 | %96,0 | 247 |
| Demircili Köyü | Hayır | %67,7 | %32,3 | %66,3 | 261 |
| Ekşiler Köyü | Hayır | %72,1 | %27,9 | %78,8 | 113 |
| Evkafçiftliği Köyü | Evet | %48,9 | %51,1 | %90,6 | 149 |
| Gazi Mahallesi | Hayır | %73,8 | %26,2 | %83,7 | 5.510 |
| Gedikpınarı Köyü | Hayır | %57,1 | %42,9 | %70,0 | 60 |
| Gökbelen Köyü | Hayır | %72,6 | %27,4 | %87,0 | 123 |
| Göksu Mahallesi | Hayır | %72,8 | %27,2 | %83,6 | 7.762 |
| Gülümpaşalı Köyü | Hayır | %61,5 | %38,5 | %91,3 | 333 |
| Gündüzler Köyü | Hayır | %69,7 | %30,3 | %90,6 | 212 |
| Hırmanlı Köyü | Hayır | %56,4 | %43,6 | %80,1 | 271 |
| Hüseyinler Köyü | Hayır | %71,4 | %28,6 | %89,4 | 377 |
| Işıklı Köyü | Hayır | %55,8 | %44,2 | %94,0 | 1.033 |
| İmambekirli Köyü | Evet | %45,7 | %54,3 | %96,8 | 247 |
| İmamlı Köyü | Hayır | %58,2 | %41,8 | %84,1 | 523 |
| İmamuşağı Köyü | Hayır | %63,8 | %36,2 | %85,4 | 486 |
| Kabasakallı Mahallesi | Hayır | %65,0 | %35,0 | %91,0 | 823 |
| Karahacılı Köyü | Hayır | %78,0 | %22,0 | %89,0 | 182 |
| Karakaya Köyü | Hayır | %54,0 | %46,0 | %89,6 | 251 |
| Kargıcak Köyü | Evet | %38,8 | %61,2 | %80,1 | 371 |
| Kavak Köyü | Hayır | %70,0 | %30,0 | %91,0 | 167 |
| Keben Köyü | Hayır | %70,0 | %30,0 | %91,8 | 523 |
| Kepez Köyü | Hayır | %82,7 | %17,3 | %97,4 | 78 |
| Keşlitürkmenli Köyü | Hayır | %57,7 | %42,3 | %86,4 | 228 |
| Kıca Köyü | Hayır | %62,5 | %37,5 | %87,5 | 335 |
| Kırtıl Köyü | Hayır | %95,5 | %4,5 | %80,4 | 56 |
| Kızılgeçit Köyü | Evet | %46,7 | %53,3 | %90,4 | 83 |
| Kocaoluk Köyü | Hayır | %72,4 | %27,6 | %85,9 | 227 |
| Kocapınar Köyü | Hayır | %52,1 | %47,9 | %89,5 | 105 |
| Kurtuluş Köyü | Hayır | %74,1 | %25,9 | %91,0 | 876 |
| Mağara B.m Köyü | Hayır | %55,3 | %44,7 | %94,7 | 171 |
| Mukaddem Mahallesi | Hayır | %66,9 | %33,1 | %85,8 | 5.164 |
| Narlıkuyu-Akdeniz Mahallesi | Hayır | %74,7 | %25,3 | %87,3 | 671 |
| Narlıkuyu-Boynuinceli Mahallesi | Hayır | %70,2 | %29,8 | %79,9 | 338 |
| Narlıkuyu-Cumhuriyet Mahallesi | Evet | %12,8 | %87,2 | %96,4 | 360 |
| Narlıkuyu-Hasanaliler Mahallesi | Evet | %41,5 | %58,5 | %86,9 | 344 |
| Narlıkuyu-Kızılisalı Mahallesi | Evet | %22,1 | %77,9 | %86,8 | 281 |
| Nasrullah Köyü | Evet | %27,3 | %72,7 | %95,7 | 23 |
| Nuru Köyü | Hayır | %62,7 | %37,3 | %90,1 | 517 |
| Ortaören Köyü | Evet | %28,3 | %71,7 | %90,2 | 102 |
| Ovacık Köyü | Hayır | %60,1 | %39,9 | %85,9 | 761 |
| Ören Köyü | Hayır | %56,7 | %43,3 | %91,6 | 238 |
| Özboynuinceli Köyü | Evet | %19,7 | %80,3 | %74,4 | 176 |
| Öztürkmenli Köyü | Evet | %34,7 | %65,3 | %90,7 | 54 |
| Pazarkaşı Mahallesi | Hayır | %72,2 | %27,8 | %85,9 | 1.680 |
| Pelitpınarı Köyü | Hayır | %54,3 | %45,7 | %97,9 | 195 |
| Sabak Köyü | Hayır | %67,7 | %32,3 | %94,2 | 362 |
| Saray Mahallesi | Hayır | %71,3 | %28,7 | %83,0 | 1.401 |
| Sarıaydın Köyü | Evet | %41,4 | %58,6 | %76,6 | 1.055 |
| Sarıcalar Mahallesi | Hayır | %67,5 | %32,5 | %85,0 | 2.319 |
| Say Mahallesi | Hayır | %84,3 | %15,7 | %88,6 | 895 |
| Sayağzı Mahallesi | Hayır | %72,9 | %27,1 | %84,3 | 3.805 |
| Senir Köyü | Hayır | %64,9 | %35,1 | %90,4 | 395 |
| Seydili Köyü | Hayır | %71,3 | %28,7 | %82,3 | 378 |
| Seyranlık Köyü | Hayır | %73,6 | %26,4 | %85,5 | 172 |
| Sökün Köyü | Hayır | %69,9 | %30,1 | %89,4 | 454 |
| Sömek Köyü | Hayır | %64,5 | %35,5 | %85,9 | 562 |
| Şahmurlu Köyü | Evet | %46,8 | %53,2 | %82,4 | 153 |
| Taşucu-Cumhuriyet Mahallesi | Hayır | %80,0 | %20,0 | %81,6 | 1.837 |
| Taşucu-Çavuşbucağı Mahallesi | Hayır | %80,8 | %19,2 | %89,9 | 646 |
| Taşucu-Kum Mahallesi | Hayır | %75,7 | %24,3 | %75,9 | 602 |
| Taşucu-Mansuriye Mahallesi | Hayır | %70,0 | %30,0 | %80,8 | 1.301 |
| Taşucu-Reşadiye Mahallesi | Hayır | %79,8 | %20,2 | %83,3 | 1.128 |
| Taşucu-Yeni Mahallesi | Hayır | %63,4 | %36,6 | %89,0 | 473 |
| Toros Mahallesi | Hayır | %65,9 | %34,1 | %87,4 | 2.321 |
| Tosmurlu Köyü | Hayır | %78,5 | %21,5 | %89,3 | 704 |
| Türkmenuşağı Köyü | Hayır | %84,4 | %15,6 | %55,2 | 58 |
| Ulugöz Köyü | Hayır | %66,7 | %33,3 | %92,8 | 624 |
| Uşakpınarı Köyü | Evet | %35,1 | %64,9 | %87,6 | 186 |
| Uzuncaburç-Cumhuriyet Mahallesi | Hayır | %55,1 | %44,9 | %86,4 | 448 |
| Uzuncaburç-Gazi Mahallesi | Hayır | %75,1 | %24,9 | %83,6 | 953 |
| Uzuncaburç-Kırağbucağı Mahallesi | Hayır | %60,7 | %39,3 | %85,2 | 250 |
| Uzuncaburç-Ovacıkalanı Mahallesi | Hayır | %61,1 | %38,9 | %79,8 | 168 |
| Yeğenli Köyü | Evet | %45,8 | %54,2 | %88,0 | 533 |
| Yeni Mahallesi | Hayır | %64,4 | %35,6 | %83,1 | 1.591 |
| Yenibahçe Köyü | Evet | %46,0 | %54,0 | %90,9 | 276 |
| Yenisu Köyü | Hayır | %77,4 | %22,6 | %82,9 | 76 |
| Yeşilovacık-Çankaya Mahallesi | Hayır | %51,8 | %48,2 | %77,9 | 408 |
| Yeşilovacık-Dalyan Mahallesi | Hayır | %63,3 | %36,7 | %96,8 | 63 |
| Yeşilovacık-Oğuzlar Mahallesi | Evet | %40,7 | %59,3 | %91,2 | 274 |
| Yeşilovacık-Ovacık Mahallesi | Hayır | %61,3 | %38,7 | %89,8 | 393 |
| Yeşilovacık-Selçuklar Mahallesi | Hayır | %52,4 | %47,6 | %91,6 | 380 |