| Abdullah Paşa Mahallesi | Evet | %77,4 | %22,6 | %78,2 | 13.826 |
| Acıpayam Köyü | Evet | %82,0 | %18,0 | %93,7 | 222 |
| Akçakale Köyü | Evet | %53,1 | %46,9 | %103,2 | 31 |
| Akçakiraz-Hürriyet Mahallesi | Evet | %93,8 | %6,2 | %92,7 | 410 |
| Akçakiraz-Kıraç Mahallesi | Evet | %91,6 | %8,4 | %83,5 | 449 |
| Akçakiraz-Kültür Mahallesi | Evet | %77,6 | %22,4 | %78,7 | 455 |
| Akçakiraz-Paşalar Mahallesi | Evet | %84,2 | %15,8 | %78,3 | 368 |
| Akçakiraz-Yenice Mahallesi | Evet | %97,2 | %2,8 | %93,6 | 342 |
| Akçakiraz-Yeşilkuşak Mahallesi | Evet | %96,1 | %3,9 | %88,4 | 501 |
| Akçakiraz-Yeşilyurt Mahallesi | Evet | %81,5 | %18,5 | %82,9 | 537 |
| Akçakiraz-Yüzbaşı Mahallesi | Evet | %95,8 | %4,2 | %90,6 | 716 |
| Akçakiraz-Zafer Mahallesi | Evet | %96,6 | %3,4 | %86,1 | 476 |
| Akpınar Mahallesi | Evet | %79,3 | %20,7 | %77,3 | 3.964 |
| Aksaray Mahallesi | Evet | %89,0 | %11,0 | %76,1 | 6.665 |
| Ala Yaprak Mahallesi | Evet | %81,2 | %18,8 | %90,8 | 130 |
| Alaca Köyü | Evet | %92,5 | %7,5 | %95,8 | 71 |
| Alatarla Köyü | Evet | %97,6 | %2,4 | %81,9 | 105 |
| Alpağut Köyü | Evet | %89,5 | %10,5 | %89,7 | 214 |
| Altınkuşak Köyü | Evet | %75,0 | %25,0 | %77,2 | 197 |
| Arındık Köyü | Evet | %92,0 | %8,0 | %92,6 | 81 |
| Aşağıdemirtaş Köyü | Evet | %86,1 | %13,9 | %82,3 | 248 |
| Ataşehir Mahallesi | Evet | %78,6 | %21,4 | %79,1 | 4.632 |
| Avcılı Köyü | Hayır | %4,0 | %96,0 | %86,6 | 119 |
| Aydıncık Köyü | Hayır | %26,8 | %73,2 | %79,8 | 258 |
| Aydınlar Köyü | Evet | %50,7 | %49,3 | %85,5 | 83 |
| Badempınarı Köyü | Evet | %91,3 | %8,7 | %121,1 | 19 |
| Bağdere Köyü | Evet | %88,9 | %11,1 | %97,6 | 83 |
| Bağlarca Köyü | Evet | %73,3 | %26,7 | %97,1 | 139 |
| Bahçekapı Köyü | Evet | %90,6 | %9,4 | %86,6 | 702 |
| Balıbey Köyü | Hayır | %1,7 | %98,3 | %98,3 | 60 |
| Ballıca Köyü | Evet | %93,0 | %7,0 | %93,5 | 92 |
| Balpınar Köyü | Evet | %83,3 | %16,7 | %77,5 | 71 |
| Beşikköy | Evet | %97,8 | %2,2 | %106,7 | 45 |
| Beşoluk Köyü | Evet | %89,4 | %10,6 | %104,4 | 45 |
| Beydalı Köyü | Evet | %96,4 | %3,6 | %83,3 | 66 |
| Beydoğmuş Köyü | Evet | %92,9 | %7,1 | %89,7 | 78 |
| Bölüklü Köyü | Evet | %94,2 | %5,8 | %93,2 | 74 |
| Bulutlu Köyü | Evet | %96,0 | %4,0 | %108,7 | 23 |
| Cevizdere Köyü | Evet | %100,0 | %0,0 | %97,4 | 114 |
| Cipköy | Evet | %85,6 | %14,4 | %84,6 | 599 |
| Cumhuriyet Mahallesi | Evet | %74,3 | %25,7 | %80,3 | 11.720 |
| Çağlar Köyü | Evet | %95,2 | %4,8 | %74,9 | 395 |
| Çalıca Köyü | Evet | %75,4 | %24,6 | %91,0 | 134 |
| Çarşı Mahallesi | Evet | %83,7 | %16,3 | %74,6 | 1.355 |
| Çatal Çeşme Mahallesi | Evet | %91,7 | %8,3 | %81,8 | 2.652 |
| Çatalharman Köyü | Hayır | %6,5 | %93,5 | %75,4 | 122 |
| Çöteli Köyü | Evet | %76,5 | %23,5 | %85,4 | 144 |
| Dallıca Köyü | Evet | %53,5 | %46,5 | %93,5 | 77 |
| Dambüyük Köyü | Hayır | %1,2 | %98,8 | %94,3 | 88 |
| Dedepınarı Köyü | Evet | %80,0 | %20,0 | %94,4 | 72 |
| Değirmenönü Köyü | Evet | %78,4 | %21,6 | %80,1 | 423 |
| Dereboğazı Köyü | Evet | %86,0 | %14,0 | %101,3 | 156 |
| Doğankuş Köyü | Evet | %76,7 | %23,3 | %91,8 | 292 |
| Doğu Kent Mahallesi | Evet | %85,0 | %15,0 | %81,2 | 7.936 |
| Durupınar Köyü | Evet | %97,4 | %2,6 | %100,0 | 78 |
| Elmapınarı Köyü | Evet | %74,6 | %25,4 | %93,1 | 231 |
| Erbildi Köyü | Evet | %98,0 | %2,0 | %102,1 | 97 |
| Esen Tepe Mahallesi | Hayır | %6,8 | %93,2 | %78,2 | 1.506 |
| Esenkent Köyü | Hayır | %6,6 | %93,4 | %67,8 | 90 |
| Fatmalı Köyü | Evet | %70,1 | %29,9 | %100,0 | 67 |
| Fevzi Çakmak Mahallesi | Hayır | %7,8 | %92,2 | %77,5 | 4.413 |
| Gedikyolu Köyü | Evet | %97,9 | %2,1 | %100,0 | 142 |
| Gökçe Köyü | Evet | %95,3 | %4,7 | %97,7 | 44 |
| Gölardı Köyü | Evet | %100,0 | %0,0 | %100,8 | 128 |
| Gölköy | Evet | %84,3 | %15,7 | %92,2 | 219 |
| Göllü Bağ Mahallesi | Evet | %56,7 | %43,3 | %94,6 | 130 |
| Gözebaşı Köyü | Evet | %93,9 | %6,1 | %88,3 | 437 |
| Gözpınar Köyü | Evet | %88,5 | %11,5 | %100,0 | 61 |
| Gülpınar Köyü | Evet | %93,2 | %6,8 | %95,4 | 65 |
| Gümüş Kavak Mahallesi | Evet | %89,7 | %10,3 | %83,6 | 1.344 |
| Gümüşbağlar Köyü | Evet | %80,1 | %19,9 | %92,9 | 322 |
| Günaçtı Köyü | Evet | %74,2 | %25,8 | %89,1 | 137 |
| Günbağı Köyü | Evet | %100,0 | %0,0 | %104,1 | 49 |
| Güneyçayırı Köyü | Evet | %92,7 | %7,3 | %90,8 | 120 |
| Güzelyalı Köyü | Evet | %96,8 | %3,2 | %98,4 | 127 |
| Güzelyurt Köyü | Evet | %98,5 | %1,5 | %84,7 | 157 |
| Hal Köyü | Hayır | %36,5 | %63,5 | %98,5 | 66 |
| Hankendi-Bahçelievler Mahallesi | Evet | %58,5 | %41,5 | %90,0 | 369 |
| Hankendi-Dilek Mahallesi | Evet | %80,1 | %19,9 | %91,1 | 304 |
| Hankendi-Özgürler Mahallesi | Evet | %70,6 | %29,4 | %87,0 | 378 |
| Harmantepe Köyü | Hayır | %4,3 | %95,7 | %83,5 | 115 |
| Harput Mahallesi | Evet | %55,7 | %44,3 | %81,5 | 563 |
| Hıdırbaba Köyü | Evet | %89,9 | %10,1 | %69,2 | 302 |
| Hicret Mahallesi | Evet | %91,2 | %8,8 | %76,3 | 3.166 |
| Hilalkent Mahallesi | Evet | %84,6 | %15,4 | %81,9 | 2.719 |
| Hoşköy | Evet | %79,5 | %20,5 | %100,0 | 213 |
| Işıkyolu Köyü | Evet | %97,7 | %2,3 | %90,3 | 144 |
| İcadiye Mahallesi | Evet | %82,1 | %17,9 | %75,7 | 2.756 |
| İçme-Asagııçme Mahallesi | Evet | %92,9 | %7,1 | %86,9 | 145 |
| İçme-Hazar Gölü Mahallesi | Evet | %81,8 | %18,2 | %86,5 | 104 |
| İçme-Mastar Mahallesi | Evet | %77,7 | %22,3 | %85,8 | 113 |
| İçme-Y.içme Mahallesi | Evet | %72,0 | %28,0 | %81,3 | 482 |
| İkitepe Köyü | Evet | %69,8 | %30,2 | %94,0 | 233 |
| İzzet Paşa Mahallesi | Evet | %55,7 | %44,3 | %75,8 | 10.378 |
| Kalkantepe Köyü | Evet | %71,4 | %28,6 | %90,6 | 32 |
| Kaplıkaya Köyü | Evet | %58,8 | %41,2 | %91,8 | 170 |
| Karaali Köyü | Evet | %98,1 | %1,9 | %91,5 | 59 |
| Karaçavuş Köyü | Hayır | %7,5 | %92,5 | %90,2 | 61 |
| Karasaz Köyü | Hayır | %43,9 | %56,1 | %100,0 | 98 |
| Karataş Köyü | Evet | %96,4 | %3,6 | %112,0 | 25 |
| Karşıyaka Mahallesi | Evet | %86,9 | %13,1 | %82,6 | 2.749 |
| Kavakpınar Köyü | Evet | %65,3 | %34,7 | %100,0 | 80 |
| Kavaktepe Köyü | Evet | %97,9 | %2,1 | %99,5 | 393 |
| Kelmahmut Köyü | Evet | %87,3 | %12,7 | %85,8 | 120 |
| Kepektaş Köyü | Hayır | %21,2 | %78,8 | %91,7 | 108 |
| Kıraçköy | Evet | %90,0 | %10,0 | %100,9 | 215 |
| Kırklar Mahallesi | Evet | %89,9 | %10,1 | %76,4 | 9.007 |
| Kızılay Mahallesi | Evet | %89,3 | %10,7 | %80,0 | 2.906 |
| Koçharmanı Köyü | Evet | %97,5 | %2,5 | %97,0 | 165 |
| Koçkale Köyü | Evet | %89,3 | %10,7 | %96,8 | 187 |
| Konakalmaz Köyü | Evet | %92,4 | %7,6 | %97,1 | 137 |
| Koparuşağı Köyü | Evet | %97,9 | %2,1 | %95,9 | 49 |
| Korucu Köyü | Evet | %84,1 | %15,9 | %99,2 | 397 |
| Koruköy | Hayır | %4,4 | %95,6 | %90,6 | 276 |
| Kozluk Köyü | Evet | %86,2 | %13,8 | %103,6 | 28 |
| Körpe Köyü | Hayır | %40,8 | %59,2 | %88,0 | 150 |
| Kumla Köyü | Evet | %97,9 | %2,1 | %96,7 | 150 |
| Kurtdere Köyü | Evet | %81,3 | %18,7 | %97,4 | 77 |
| Kuşhane Köyü | Evet | %98,2 | %1,8 | %96,1 | 178 |
| Kuyulu Köyü | Evet | %85,0 | %15,0 | %89,1 | 987 |
| Küllük Köyü | Evet | %96,0 | %4,0 | %97,1 | 102 |
| Kültür Mahallesi | Evet | %82,5 | %17,5 | %81,3 | 8.289 |
| Meşeli Köyü | Evet | %96,7 | %3,3 | %100,4 | 244 |
| Mollakendi-Güntaşı Mahallesi | Evet | %88,3 | %11,7 | %88,8 | 528 |
| Mollakendi-Karşıbağ Mahallesi | Evet | %64,3 | %35,7 | %82,1 | 614 |
| Mollakendi-Merkez Mahallesi | Evet | %77,2 | %22,8 | %86,6 | 651 |
| Muratçık Köyü | Evet | %63,5 | %36,5 | %87,5 | 289 |
| Mustafa Paşa Mahallesi | Evet | %83,6 | %16,4 | %76,2 | 11.709 |
| Nail Bey Mahallesi | Evet | %77,4 | %22,6 | %77,3 | 7.907 |
| Nuralı Köyü | Evet | %88,2 | %11,8 | %96,8 | 124 |
| Obuz Köyü | Evet | %87,8 | %12,2 | %90,2 | 82 |
| Olgunlar Mahallesi | Evet | %89,6 | %10,4 | %81,0 | 7.617 |
| Ortaçalı Köyü | Evet | %97,0 | %3,0 | %99,4 | 166 |
| Oymaağaç Köyü | Evet | %100,0 | %0,0 | %96,3 | 81 |
| Örençay Köyü | Evet | %90,7 | %9,3 | %76,8 | 466 |
| Pelteköy | Evet | %91,3 | %8,7 | %98,6 | 211 |
| Pirinççi Köyü | Hayır | %4,4 | %95,6 | %94,4 | 72 |
| Poyraz Köyü | Evet | %72,7 | %27,3 | %101,4 | 138 |
| Rızaiye Mahallesi | Evet | %72,9 | %27,1 | %78,9 | 10.890 |
| Rüstem Paşa Mahallesi | Evet | %88,6 | %11,4 | %78,0 | 9.066 |
| Safran Mahallesi | Evet | %81,5 | %18,5 | %89,1 | 128 |
| Sakabaşı Köyü | Evet | %94,9 | %5,1 | %95,2 | 293 |
| Salı Baba Mahallesi | Evet | %96,2 | %3,8 | %83,7 | 2.780 |
| Salkaya Köyü | Evet | %69,3 | %30,7 | %82,5 | 502 |
| Sanayi Mahallesi | Evet | %93,5 | %6,5 | %78,7 | 11.886 |
| Sancaklı Köyü | Evet | %100,0 | %0,0 | %97,8 | 46 |
| Sarayatik Mahallesi | Evet | %84,6 | %15,4 | %81,5 | 4.349 |
| Sarıbük Köyü | Hayır | %14,4 | %85,6 | %92,1 | 101 |
| Sarıçubuk Köyü | Hayır | %38,5 | %61,5 | %84,6 | 518 |
| Sarıgül Köyü | Evet | %93,4 | %6,6 | %93,0 | 115 |
| Sarıkamış Köyü | Evet | %99,5 | %0,5 | %100,0 | 439 |
| Sarılı Köyü | Evet | %94,3 | %5,7 | %81,8 | 88 |
| Sarıyakup Köyü | Evet | %85,6 | %14,4 | %100,0 | 154 |
| Sedeftepe Köyü | Hayır | %15,2 | %84,8 | %79,7 | 143 |
| Serince Köyü | Evet | %100,0 | %0,0 | %91,0 | 100 |
| Sinanköy | Evet | %95,2 | %4,8 | %100,0 | 42 |
| Sugözü Mahallesi | Evet | %72,2 | %27,8 | %93,3 | 208 |
| Sünköy | Hayır | %2,4 | %97,6 | %94,8 | 309 |
| Sürsürü Mahallesi | Evet | %82,3 | %17,7 | %83,4 | 16.614 |
| Sütlüce Köyü | Evet | %80,9 | %19,1 | %87,0 | 184 |
| Şabanlı Köyü | Evet | %50,0 | %50,0 | %85,4 | 41 |
| Şahaplı Köyü | Evet | %93,5 | %6,5 | %96,9 | 32 |
| Şahinkaya Köyü | Hayır | %45,0 | %55,0 | %82,2 | 1.011 |
| Şehsuvar Köyü | Evet | %89,8 | %10,2 | %87,5 | 416 |
| Şeyhacı Köyü | Evet | %98,2 | %1,8 | %99,3 | 403 |
| Tadım Köyü | Evet | %74,2 | %25,8 | %76,1 | 330 |
| Temürköy | Evet | %95,3 | %4,7 | %89,9 | 99 |
| Tepeköy | Evet | %100,0 | %0,0 | %103,9 | 51 |
| Tohumlu Köyü | Evet | %100,0 | %0,0 | %104,9 | 41 |
| Ulu Kent Mahallesi | Evet | %85,2 | %14,8 | %79,4 | 7.009 |
| Uzuntarla Köyü | Hayır | %3,9 | %96,1 | %83,1 | 431 |
| Üçağaç Köyü | Evet | %76,6 | %23,4 | %100,0 | 47 |
| Üniversite Mahallesi | Evet | %74,1 | %25,9 | %73,4 | 12.457 |
| Ürünveren Köyü | Evet | %93,2 | %6,8 | %83,1 | 71 |
| Yalındamlar Köyü | Evet | %99,5 | %0,5 | %96,6 | 206 |
| Yalnız Köyü | Evet | %97,4 | %2,6 | %94,0 | 84 |
| Yazıkonak-Cumhuriyet Mahallesi | Evet | %94,7 | %5,3 | %78,9 | 1.069 |
| Yazıkonak-Fatih Mahallesi | Evet | %79,4 | %20,6 | %72,3 | 986 |
| Yazıkonak-Konak Mahallesi | Evet | %90,5 | %9,5 | %81,6 | 485 |
| Yazıkonak-Merkez Mahallesi | Evet | %83,1 | %16,9 | %86,1 | 467 |
| Yazıkonak-Sanayi Mahallesi | Evet | %96,2 | %3,8 | %89,0 | 1.756 |
| Yazıkonak-Yeni Bağlar Mahallesi | Evet | %89,3 | %10,7 | %77,9 | 438 |
| Yazıpınarı Köyü | Evet | %97,4 | %2,6 | %100,0 | 38 |
| Yedigöze Köyü | Evet | %86,8 | %13,2 | %83,7 | 375 |
| Yemişlik Köyü | Evet | %93,3 | %6,7 | %72,1 | 712 |
| Yeni Mahallesi | Evet | %65,9 | %34,1 | %77,9 | 14.397 |
| Yenikapı Köyü | Evet | %69,4 | %30,6 | %75,9 | 112 |
| Yenikonak Köyü | Evet | %90,5 | %9,5 | %101,2 | 83 |
| Yıldız Bağları Mahallesi | Hayır | %6,9 | %93,1 | %81,1 | 3.880 |
| Yolçatı Köyü | Evet | %95,0 | %5,0 | %84,7 | 190 |
| Yolüstü Köyü | Evet | %100,0 | %0,0 | %95,2 | 165 |
| Yukarıçakmak Köyü | Evet | %97,0 | %3,0 | %103,0 | 67 |
| Yukarıdemirtaş Köyü | Evet | %90,8 | %9,2 | %91,7 | 108 |
| Yurtbaşı-Akmezra Sahil Önü Mahallesi | Evet | %84,6 | %15,4 | %100,8 | 256 |
| Yurtbaşı-Bağlar Mahallesi | Evet | %86,3 | %13,7 | %80,5 | 519 |
| Yurtbaşı-Cumhuriyet Mahallesi | Evet | %87,7 | %12,3 | %81,4 | 1.557 |
| Yurtbaşı-Gülpınar Mahallesi | Evet | %96,9 | %3,1 | %91,0 | 279 |
| Yurtbaşı-Org. Eşref Bitlis Mahallesi | Evet | %97,9 | %2,1 | %99,2 | 385 |
| Yurtbaşı-Sanayi Mahallesi | Evet | %89,2 | %10,8 | %84,1 | 1.123 |
| Yurtbaşı-Yeni Mahallesi | Evet | %82,7 | %17,3 | %93,6 | 826 |
| Yünlüce Köyü | Evet | %91,1 | %8,9 | %93,5 | 369 |