| Abdullah Paşa Mahallesi | Evet | %69,8 | %30,2 | %84,9 | 18.508 |
| Acıpayam Köyü | Evet | %88,5 | %11,5 | %99,5 | 205 |
| Akçakale Köyü | Evet | %80,3 | %19,7 | %85,0 | 80 |
| Akçakiraz-Hürriyet Mahallesi | Evet | %84,2 | %15,8 | %94,2 | 449 |
| Akçakiraz-Kıraç Mahallesi | Evet | %84,9 | %15,1 | %88,4 | 414 |
| Akçakiraz-Kültür Mahallesi | Evet | %78,0 | %22,0 | %88,4 | 482 |
| Akçakiraz-Paşalar Mahallesi | Evet | %86,5 | %13,5 | %81,3 | 289 |
| Akçakiraz-Yenice Mahallesi | Evet | %91,3 | %8,7 | %90,6 | 448 |
| Akçakiraz-Yeşilkuşak Mahallesi | Evet | %79,2 | %20,8 | %83,4 | 603 |
| Akçakiraz-Yeşilyurt Mahallesi | Evet | %74,0 | %26,0 | %88,8 | 528 |
| Akçakiraz-Yüzbaşı Mahallesi | Evet | %88,3 | %11,7 | %90,6 | 753 |
| Akçakiraz-Zafer Mahallesi | Evet | %80,8 | %19,2 | %84,4 | 524 |
| Akpınar Mahallesi | Evet | %73,9 | %26,1 | %84,5 | 3.724 |
| Aksaray Mahallesi | Evet | %72,8 | %27,2 | %82,2 | 5.827 |
| Ala Yaprak Mahallesi | Evet | %89,6 | %10,4 | %82,1 | 84 |
| Alaca Köyü | Evet | %86,9 | %13,1 | %92,4 | 66 |
| Alatarla Köyü | Evet | %91,9 | %8,1 | %101,1 | 88 |
| Alpağut Köyü | Evet | %81,4 | %18,6 | %96,4 | 195 |
| Altınkuşak Köyü | Evet | %58,0 | %42,0 | %69,6 | 161 |
| Arındık Köyü | Evet | %72,6 | %27,4 | %84,1 | 88 |
| Aşağıdemirtaş Köyü | Evet | %84,6 | %15,4 | %86,9 | 267 |
| Ataşehir Mahallesi | Evet | %61,3 | %38,7 | %86,6 | 11.876 |
| Avcılı Köyü | Hayır | %9,7 | %90,3 | %83,3 | 114 |
| Aydıncık Köyü | Hayır | %21,5 | %78,5 | %88,8 | 242 |
| Aydınlar Köyü | Hayır | %49,0 | %51,0 | %81,7 | 60 |
| Badempınarı Köyü | Evet | %90,6 | %9,4 | %91,4 | 35 |
| Bağdere Köyü | Evet | %77,8 | %22,2 | %85,9 | 85 |
| Bağlarca Köyü | Evet | %83,5 | %16,5 | %94,1 | 136 |
| Bahçekapı Köyü | Evet | %90,8 | %9,2 | %80,9 | 739 |
| Balıbey Köyü | Hayır | %0,0 | %100,0 | %100,0 | 64 |
| Ballıca Köyü | Evet | %95,2 | %4,8 | %96,7 | 92 |
| Balpınar Köyü | Evet | %76,7 | %23,3 | %91,7 | 48 |
| Beşikköy | Evet | %95,1 | %4,9 | %105,1 | 39 |
| Beşoluk Köyü | Evet | %87,9 | %12,1 | %106,5 | 31 |
| Beydalı Köyü | Evet | %91,5 | %8,5 | %95,9 | 49 |
| Beydoğmuş Köyü | Evet | %82,6 | %17,4 | %101,5 | 68 |
| Bölüklü Köyü | Evet | %80,3 | %19,7 | %88,6 | 70 |
| Bulutlu Köyü | Evet | %88,9 | %11,1 | %85,7 | 21 |
| Cevizdere Köyü | Evet | %91,7 | %8,3 | %94,1 | 102 |
| Cipköy | Evet | %79,6 | %20,4 | %87,2 | 522 |
| Cumhuriyet Mahallesi | Evet | %62,1 | %37,9 | %86,0 | 18.093 |
| Çağlar Köyü | Evet | %81,3 | %18,7 | %72,9 | 350 |
| Çalıca Köyü | Evet | %75,2 | %24,8 | %85,1 | 154 |
| Çarşı Mahallesi | Evet | %79,3 | %20,7 | %84,2 | 1.117 |
| Çatal Çeşme Mahallesi | Evet | %79,2 | %20,8 | %82,4 | 2.628 |
| Çatalharman Köyü | Hayır | %5,6 | %94,4 | %91,1 | 79 |
| Çaydaçıra Mahallesi | Evet | %69,2 | %30,8 | %83,6 | 12.755 |
| Çöteli Köyü | Evet | %59,3 | %40,7 | %84,5 | 142 |
| Dallıca Köyü | Evet | %70,7 | %29,3 | %87,0 | 108 |
| Dambüyük Köyü | Hayır | %2,8 | %97,2 | %104,3 | 69 |
| Dedepınarı Köyü | Evet | %84,0 | %16,0 | %111,1 | 45 |
| Değirmenönü Köyü | Evet | %84,2 | %15,8 | %91,3 | 437 |
| Dereboğazı Köyü | Evet | %94,4 | %5,6 | %95,9 | 148 |
| Doğankuş Köyü | Evet | %95,0 | %5,0 | %100,8 | 258 |
| Doğu Kent Mahallesi | Evet | %77,6 | %22,4 | %84,4 | 11.722 |
| Durupınar Köyü | Evet | %71,8 | %28,2 | %92,3 | 78 |
| Elmapınarı Köyü | Evet | %72,1 | %27,9 | %92,3 | 169 |
| Erbildi Köyü | Evet | %88,0 | %12,0 | %100,0 | 95 |
| Esen Tepe Mahallesi | Hayır | %4,1 | %95,9 | %87,4 | 1.321 |
| Esenkent Köyü | Hayır | %0,0 | %100,0 | %101,3 | 80 |
| Fatmalı Köyü | Evet | %67,9 | %32,1 | %91,1 | 90 |
| Fevzi Çakmak Mahallesi | Hayır | %6,9 | %93,1 | %86,2 | 4.569 |
| Gedikyolu Köyü | Evet | %100,0 | %0,0 | %95,9 | 122 |
| Gökçe Köyü | Evet | %84,4 | %15,6 | %88,6 | 88 |
| Gölardı Köyü | Evet | %98,4 | %1,6 | %98,4 | 126 |
| Gölköy | Evet | %81,2 | %18,8 | %87,2 | 219 |
| Göllü Bağ Mahallesi | Evet | %68,4 | %31,6 | %88,8 | 89 |
| Gözebaşı Köyü | Evet | %86,2 | %13,8 | %86,0 | 444 |
| Gözpınar Köyü | Evet | %93,2 | %6,8 | %89,0 | 82 |
| Gülpınar Köyü | Evet | %96,6 | %3,4 | %100,0 | 59 |
| Gümüş Kavak Mahallesi | Evet | %82,0 | %18,0 | %86,0 | 1.135 |
| Gümüşbağlar Köyü | Evet | %74,9 | %25,1 | %88,2 | 297 |
| Günaçtı Köyü | Evet | %88,6 | %11,4 | %87,0 | 92 |
| Günbağı Köyü | Evet | %100,0 | %0,0 | %95,3 | 43 |
| Güneyçayırı Köyü | Evet | %75,0 | %25,0 | %92,4 | 118 |
| Güzelyalı Köyü | Evet | %99,1 | %0,9 | %101,0 | 105 |
| Güzelyurt Köyü | Evet | %98,5 | %1,5 | %81,7 | 164 |
| Hal Köyü | Hayır | %19,0 | %81,0 | %77,8 | 158 |
| Hankendi Köyü | Evet | %66,1 | %33,9 | %85,8 | 752 |
| Harmantepe Köyü | Hayır | %8,9 | %91,1 | %84,1 | 107 |
| Harput Mahallesi | Hayır | %49,3 | %50,7 | %92,5 | 441 |
| Hıdırbaba Köyü | Evet | %91,2 | %8,8 | %92,3 | 248 |
| Hicret Mahallesi | Evet | %71,5 | %28,5 | %80,1 | 2.995 |
| Hilalkent Mahallesi | Evet | %70,4 | %29,6 | %86,7 | 2.983 |
| Hoşköy | Evet | %75,9 | %24,1 | %99,5 | 190 |
| Işıkyolu Köyü | Evet | %80,6 | %19,4 | %78,0 | 123 |
| İcadiye Mahallesi | Evet | %76,7 | %23,3 | %83,2 | 2.715 |
| İçme Köyü | Evet | %74,6 | %25,4 | %87,9 | 472 |
| İkitepe Köyü | Evet | %67,3 | %32,7 | %81,9 | 193 |
| İzzet Paşa Mahallesi | Hayır | %46,2 | %53,8 | %83,6 | 9.608 |
| Kalkantepe Köyü | Evet | %71,4 | %28,6 | %95,7 | 23 |
| Kaplıkaya Köyü | Evet | %56,7 | %43,3 | %89,6 | 144 |
| Karaali Köyü | Evet | %84,1 | %15,9 | %93,2 | 88 |
| Karaçavuş Köyü | Hayır | %9,4 | %90,6 | %90,0 | 60 |
| Karasaz Köyü | Evet | %52,1 | %47,9 | %92,4 | 132 |
| Karataş Köyü | Evet | %100,0 | %0,0 | %94,4 | 36 |
| Karşıyaka Mahallesi | Evet | %79,1 | %20,9 | %81,7 | 2.588 |
| Kavakpınar Köyü | Hayır | %48,5 | %51,5 | %90,4 | 73 |
| Kavaktepe Köyü | Evet | %85,9 | %14,1 | %97,9 | 290 |
| Kelmahmut Köyü | Evet | %78,9 | %21,1 | %81,2 | 117 |
| Kepektaş Köyü | Hayır | %14,7 | %85,3 | %93,8 | 81 |
| Kıraçköy | Evet | %86,5 | %13,5 | %88,2 | 229 |
| Kırklar Mahallesi | Evet | %80,5 | %19,5 | %83,5 | 10.701 |
| Kızılay Mahallesi | Evet | %78,5 | %21,5 | %82,9 | 2.492 |
| Koçharmanı Köyü | Evet | %84,8 | %15,2 | %81,1 | 122 |
| Koçkale Köyü | Evet | %91,8 | %8,2 | %95,0 | 219 |
| Konakalmaz Köyü | Evet | %86,0 | %14,0 | %89,7 | 146 |
| Koparuşağı Köyü | Evet | %74,6 | %25,4 | %95,7 | 69 |
| Korucu Köyü | Evet | %84,0 | %16,0 | %85,3 | 435 |
| Koruköy | Hayır | %4,6 | %95,4 | %89,4 | 293 |
| Kozluk Köyü | Evet | %83,3 | %16,7 | %90,2 | 41 |
| Körpe Köyü | Hayır | %35,6 | %64,4 | %87,4 | 151 |
| Kumla Köyü | Evet | %94,5 | %5,5 | %96,3 | 136 |
| Kurtdere Köyü | Evet | %81,1 | %18,9 | %86,9 | 61 |
| Kuşhane Köyü | Evet | %97,1 | %2,9 | %80,5 | 174 |
| Kuyulu Köyü | Evet | %81,3 | %18,7 | %87,4 | 977 |
| Küllük Köyü | Evet | %90,1 | %9,9 | %96,5 | 85 |
| Kültür Mahallesi | Evet | %74,1 | %25,9 | %85,7 | 8.563 |
| Meşeli Köyü | Evet | %92,4 | %7,6 | %101,4 | 221 |
| Mollakendi-Güntaşı Mahallesi | Evet | %87,5 | %12,5 | %90,0 | 512 |
| Mollakendi-Karşıbağ Mahallesi | Evet | %59,1 | %40,9 | %77,9 | 629 |
| Mollakendi-Merkez Mahallesi | Evet | %85,4 | %14,6 | %91,1 | 516 |
| Muratçık Köyü | Evet | %63,6 | %36,4 | %90,6 | 288 |
| Mustafa Paşa Mahallesi | Evet | %78,1 | %21,9 | %84,4 | 11.957 |
| Nail Bey Mahallesi | Evet | %69,2 | %30,8 | %81,9 | 7.141 |
| Nuralı Köyü | Evet | %88,4 | %11,6 | %101,8 | 171 |
| Obuz Köyü | Evet | %73,3 | %26,7 | %90,2 | 51 |
| Olgunlar Mahallesi | Evet | %83,5 | %16,5 | %86,1 | 8.089 |
| Ortaçalı Köyü | Evet | %92,6 | %7,4 | %95,6 | 114 |
| Oymaağaç Köyü | Evet | %89,3 | %10,7 | %96,3 | 80 |
| Örençay Köyü | Evet | %84,0 | %16,0 | %84,2 | 487 |
| Pelteköy | Evet | %85,5 | %14,5 | %87,1 | 202 |
| Pirinççi Köyü | Hayır | %5,3 | %94,7 | %101,4 | 74 |
| Poyraz Köyü | Evet | %81,7 | %18,3 | %80,3 | 117 |
| Rızaiye Mahallesi | Evet | %65,8 | %34,2 | %82,2 | 10.716 |
| Rüstem Paşa Mahallesi | Evet | %82,0 | %18,0 | %85,2 | 8.918 |
| Safran Mahallesi | Evet | %83,0 | %17,0 | %94,9 | 99 |
| Sakabaşı Köyü | Evet | %92,8 | %7,2 | %95,1 | 247 |
| Salı Baba Mahallesi | Evet | %86,1 | %13,9 | %80,4 | 2.360 |
| Salkaya Köyü | Evet | %67,0 | %33,0 | %87,7 | 522 |
| Sanayi Mahallesi | Evet | %86,4 | %13,6 | %83,8 | 11.255 |
| Sancaklı Köyü | Evet | %73,5 | %26,5 | %96,2 | 52 |
| Sarayatik Mahallesi | Evet | %77,7 | %22,3 | %84,2 | 4.122 |
| Sarıbük Köyü | Hayır | %4,8 | %95,2 | %87,6 | 97 |
| Sarıçubuk Köyü | Hayır | %40,4 | %59,6 | %88,2 | 474 |
| Sarıgül Köyü | Evet | %85,5 | %14,5 | %88,5 | 96 |
| Sarıkamış Köyü | Evet | %94,4 | %5,6 | %87,0 | 376 |
| Sarılı Köyü | Evet | %76,5 | %23,5 | %84,6 | 117 |
| Sarıyakup Köyü | Evet | %77,1 | %22,9 | %71,5 | 137 |
| Sedeftepe Köyü | Hayır | %4,6 | %95,4 | %87,5 | 200 |
| Serince Köyü | Evet | %94,9 | %5,1 | %96,5 | 143 |
| Sinanköy | Evet | %81,0 | %19,0 | %107,7 | 39 |
| Sugözü Mahallesi | Evet | %63,2 | %36,8 | %88,4 | 198 |
| Sünköy | Hayır | %3,6 | %96,4 | %89,7 | 252 |
| Sürsürü Mahallesi | Evet | %72,2 | %27,8 | %86,7 | 20.728 |
| Sütlüce Köyü | Evet | %78,1 | %21,9 | %89,7 | 165 |
| Şabanlı Köyü | Hayır | %42,9 | %57,1 | %89,4 | 47 |
| Şahaplı Köyü | Evet | %77,3 | %22,7 | %100,0 | 24 |
| Şahinkaya Köyü | Hayır | %38,9 | %61,1 | %84,5 | 966 |
| Şehsuvar Köyü | Evet | %88,9 | %11,1 | %70,7 | 324 |
| Şeyhacı Köyü | Evet | %97,1 | %2,9 | %99,1 | 344 |
| Tadım Köyü | Evet | %69,4 | %30,6 | %90,3 | 298 |
| Temürköy | Evet | %89,7 | %10,3 | %83,3 | 84 |
| Tepeköy | Evet | %91,3 | %8,7 | %97,2 | 72 |
| Tohumlu Köyü | Evet | %100,0 | %0,0 | %74,1 | 27 |
| Ulu Kent Mahallesi | Evet | %78,3 | %21,7 | %83,0 | 10.177 |
| Uzuntarla Köyü | Hayır | %6,1 | %93,9 | %85,4 | 370 |
| Üçağaç Köyü | Evet | %83,6 | %16,4 | %91,8 | 61 |
| Üniversite Mahallesi | Evet | %64,6 | %35,4 | %84,3 | 11.278 |
| Ürünveren Köyü | Evet | %90,9 | %9,1 | %88,9 | 63 |
| Yalındamlar Köyü | Evet | %96,2 | %3,8 | %81,7 | 197 |
| Yalnız Köyü | Evet | %89,0 | %11,0 | %89,2 | 83 |
| Yazıkonak-Cumhuriyet Mahallesi | Evet | %82,9 | %17,1 | %85,6 | 960 |
| Yazıkonak-Fatih Mahallesi | Evet | %57,2 | %42,8 | %79,1 | 1.043 |
| Yazıkonak-Konak Mahallesi | Evet | %78,6 | %21,4 | %87,9 | 480 |
| Yazıkonak-Merkez Mahallesi | Evet | %76,6 | %23,4 | %91,4 | 474 |
| Yazıkonak-Sanayi Mahallesi | Evet | %87,5 | %12,5 | %86,3 | 1.855 |
| Yazıkonak-Yeni Bağlar Mahallesi | Evet | %81,3 | %18,7 | %85,2 | 950 |
| Yazıpınarı Köyü | Evet | %75,7 | %24,3 | %105,7 | 35 |
| Yedigöze Köyü | Evet | %73,8 | %26,2 | %81,7 | 333 |
| Yemişlik Köyü | Evet | %89,6 | %10,4 | %83,5 | 784 |
| Yeni Mahallesi | Evet | %56,9 | %43,1 | %84,2 | 14.562 |
| Yenikapı Köyü | Evet | %74,0 | %26,0 | %86,2 | 87 |
| Yenikonak Köyü | Evet | %83,0 | %17,0 | %79,4 | 68 |
| Yıldız Bağları Mahallesi | Hayır | %7,7 | %92,3 | %87,3 | 3.671 |
| Yolçatı Köyü | Evet | %85,6 | %14,4 | %82,2 | 157 |
| Yolüstü Köyü | Evet | %98,3 | %1,7 | %100,9 | 117 |
| Yukarıçakmak Köyü | Evet | %88,2 | %11,8 | %87,6 | 97 |
| Yukarıdemirtaş Köyü | Evet | %83,1 | %16,9 | %82,2 | 101 |
| Yurtbaşı-Akmezra Sahil Önü Mahallesi | Evet | %85,8 | %14,2 | %92,9 | 252 |
| Yurtbaşı-Bağlar Mahallesi | Evet | %81,9 | %18,1 | %77,1 | 528 |
| Yurtbaşı-Cumhuriyet Mahallesi | Evet | %82,4 | %17,6 | %83,7 | 1.691 |
| Yurtbaşı-Gülpınar Mahallesi | Evet | %87,5 | %12,5 | %86,3 | 335 |
| Yurtbaşı-Org. Eşref Bitlis Mahallesi | Evet | %92,8 | %7,2 | %97,5 | 444 |
| Yurtbaşı-Sanayi Mahallesi | Evet | %73,7 | %26,3 | %85,4 | 1.065 |
| Yurtbaşı-Yeni Mahallesi | Evet | %81,7 | %18,3 | %81,2 | 770 |
| Yünlüce Köyü | Evet | %89,8 | %10,2 | %86,6 | 306 |
| Yürekli Köyü | Evet | %97,1 | %2,9 | %95,8 | 71 |